IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMi

Lai jūsu brīvdienas būtu izdevušās un drošas, lūdzam ievērot šādus noteikumus:
Administrācijas darba laiki: atrodas galvenajā ēkā un ir atvērta katru dienu no plkst. 08:00 – 22:00.
Reģistrēšanās laiki: atpūtas kompleksā RADI ierašanās no plkst. 14:00, izrakstīšanās līdz nākamās dienas plkst. 12:00. Citi laiki piemērojami abām pusēm iepriekš vienojoties.

Atpūtas vietā RADI atļauts uzturēties tikai tik personām, cik norādītas rezervācijā.
Naktsmājas Viesu namā/kempingā paredzētas tik cilvēkiem, cik tajā ir gultas vietu. Par papildvietām jāmaksā atsevišķi.

Automašīnas ir jānovieto tām paredzētajā stāvvietā. Kompleksa RADI klientiem autostāvvieta ir bez maksas, bet citiem interesentiem – 2eur/mašīna.

Naktsmiers: no plkst. 23:00-plkst.08:00.

Ugunsdrošība: Ievērot ugunsdrošības noteikumus! Atpūtas vieta atrodas mežā ar augstu ugunsbīstamību, esiet uzmanīgi ar uguni.

Teltī aizliegts ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus un lietot ierīces ar atklātu uguns liesmu. Sveces atļauts dedzināt tikai novietojot tās stabilās un drošās vietās (slēgtos lukturos), neatstājot tās bez uzraudzības. Ugunsgrēka gadījumā jāizsauc glābšanas dienests (112), nepieciešamības gadījumā jālieto pirtī pieejamie ugunsdzēšamie aparāti (laukā pie pirts ).

Ugunskuru vai grilu atļauts kurināt tikai tam paredzētās vietās, vienojoties ar saimnieku. Pirms grila lietošanas, pārvietojiet to drošā attālumā no ēkas, telts, pirts un esiet piesardzīgi. Malku vai ogles aizliegts ņemt bez saimnieka atļaujas. Neatstājiet ugunskuru vai grilu bez uzraudzības un, dodoties projām, to nodzēsiet.

Teritorijā nav atļauts rīkot uguņošanu un laist gaisa laternas, kā arī telpās dedzināt brīnumsvecītes.

Pirts: Kategoriski aizliegts pašiem kurināt pirti. Uz pirts akmeņiem atļauts liet tikai tīru ūdeni. Aizliegts liet alu un aromātiskās eļļas, kā arī izmantot medu un kosmētikas līdzekļus atrodoties pirtī.

Smēķēšana: Kategoriski aizliegts smēķēt iekštelpās, teltī un tās tuvumā. Ir atļauts smēķēt ārā-tam paredzētā vietā. Izsmēķus atļauts mest tikai tam speciāli paredzētā urnā, tos rūpīgi nodzēšot. Par izsmēķu mešanu zemē vai smēķēšanu telpās, teltīs var tikt piemērota soda nauda.

Ūdens: Aizliegts peldēties, vai veikt jebkādas citas darbības uz ūdens alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Lūdzam uz ūdens būt apdomīgiem, neapdraudēt sevi un citus. Bērni peldēties vai spēlēties ūdens tuvumā drīkst tikai pieaugušo uzraudzībā.

Atkritumus lūdzam izmest tiem paredzētās atkritumu tvertnēs.

Pirms došanās gulēt vai arī ejot projām no kempinga mājiņas, izslēdziet elektroierīces, apgaismojumu.

Spēļu laukums: Bērni spēļu laukumā drīkst atrasties tikai pieaugušo uzraudzībā. Pieaugušie drīkst izmantot spēļu laukumu, bet tā lai mazajiem arī pēc tam paliek kur spēlēties…

Lūdzam ar savu izturēšanos netraucēt pārējos atpūtniekus.

Atbildība: Klients ir atbildīgs par visiem nodarītajiem bojājumiem naktsmītnei un tās inventāram, sedzot zaudējumus, ja tādi radušies, klienta rīcības rezultātā. Klienta pienākums ir nekavējoties ziņot administrācijai par sabojātām lietām vai notikušiem negadījumiem. Atpūtas vietā aizliegts ievest un lietot ieročus, narkotikas un psihotropās vielas. Neatstājiet savas mantas bez uzraudzības, atpūtas komplekss RADI neuzņemas atbildību par klientu personīgajām mantām.

Dārzs: Augļi un ogas dārzā nav paredzēti atpūtniekiem, bet ja nespējat atturēties, tad jautājiet par to saimniekiem.

Dzīvnieki – Rados uz vietas dzīvo kaķi un suņi, tāpēc alerģiskiem cilvēkiem tas ir jāņem vērā. Draudzīgu mājdzīvneku uzturēšanās kompleksa teritorijā atļauta tikai īpašnieka uzraudzībā (suņiem – pavada ).Lūdzam iepriekš informēt par četrkājainā drauga klātbūtni Jūsu kompānijā.

Pārkāpums: Par iekšējās kārtības noteikumu pārkāpumiem, atpūtas kompleksa administrācija ir tiesīga izraidīt klientu no teritorijas bez, naudas par samaksātajiem pakalpojumiem, atgriešanas.

Inventāra izmantošana: Atpūtas inventāru ir tiesīgi izsniegt tikai un vienīgi kompleksa RADI darbinieki. Atpūtas inventārs ir paredzēts lietošanai tikai atpūtas vietā un tās klientiem. Izmantojot inventāru, klienti uzņemas atbildību par tā drošību un nodarītajiem bojājumiem. Lūdzam izturēties pret inventāru saudzīgi (apzināti neskrāpēt, nelauzt utt.). Inventārs ir sagatavots lietošanai, tomēr klienta pienākums pirms izmantošanas ir pārliecināties par to, ka tas ir darba kārtībā.
SUP dēļi pārvietojami saudzīgi, nesot aiz roktura dēļa vidū. Ūdenī rekomendējam lietot glābšanas vestes un drošības saiti, kas savieno jūs ar dēli.

Saudzēsim dabu, lai Jums būtu prieks atgriezties pie mums atkal.