4x4

4x4, jeb bezceļa izbraucienu ar džipu ir piedzīvojums, kas paliks atmiņā un palīdzēs atpūtināt nodarbinātos prātus no ikdienas rūpēm. Uzvelkam zābakus, iekāpjam bezceļa auto un piedzīvojums ir sācies....

ĪSĀKIEM IZBRAUCIENIEM 
 
Piedāvājam bezceļa parku, kas atrodas mūsu atpūtas bāzē. Ja jums ir autovadītāju tiesības un jūtat, ka gribētu iemēģināja arī savu roku bezceļā, laipni lūgti pie stūres un ar instruktors ieteikumiem jums tas izdosies itin labi...
 
GARĀKIEM IZBRAUCIENIEN
 
Piedāvājam bezceļa tūres ar džipiem, kas ilgst vairākas dienas un ko "RADI" rīko  jau vairāk kā desmit gadus. Tās ir iemīļojuši ne tikai latvieši, bet arī bezceļa piedzīvojumu mīļotāji no citām Eiropas valstīm. Mainoties gada laikiem mainās arī piedzīvojums mežā, piemēram, rudens un pavasaris ir poulārs ar savu bagātīgo dubļu piedāvājumu, bet ziema mūs pārsteidz ar balto, bet dažkārt izaicinošo sniega segu un ledu.
Tūres gaitā tiek veikti dažādu grītību pakāpju izbraucieni, kas ļaus baudīt izbraucinu iekvienam bezceļa mīļotājam. Ja jums nav savs dubļu auto, bet vēlaties piedalīties tūrē, pie mums ir iespēja izīrēt  bezceļa auto UAZ.
Tūrē ietilpst: neaizmirstams piedzīvojums mežā, tūres vadītājs, ēdināšana, naktsmājas, ekskursijas, pirts un citi pakalpojumi, pēc jūsu pieprasījuma. 
 
Latvijas mežs, kas slēpj sevī piedzīvojumus gaida jūsu ierašanos...
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4
4x4